UNiQ Emailingový systém
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

Motor BIKE magazín

Motor BIKE magazín

Systém UNIQ nám velice zjednodušil naši evidenci klientů a tím nám umožnil i osobitější přístup k jednotlivým klientům. Práce zaměstnanců je přehledně srhomážděna na jednom místě a to nám umožňuje spravedlivě odměňovat jejich práci. Program UniQ je opravdovým pomocníkem v komplexním slova smyslu. Od řízení vztahů se zákazníky, přes zadávání úkolů, sledování projektů, správě firemní databáze, až po další informační a ekonomické agendy.

Jana Kolací - uživatelka programu

Runews

Runews

Vždy jsem hledal přidanou hodnotu vztahu se zákazníky, nějaký bonus. Teď díky UNIQu můžu zapisovat všechny informace do karty zákazníka a ještě vyhledávat společné poptávky i nabídky. Opravdu jsem několik svých zákazníků spojil. A hned máme jiný vztah. Stojí za to si pomáhat.

Ing. Oleg Chalkin - zakladatel portálu
 

akceprodukce.cz

akceprodukce.cz

Díky systému UniQ máme všechny informace pohromadě a přístup k nim je odkudkoli po webu. Snadno můžeme rozdělit práva k informacím jednotlivým uživatelům tak, že každý může tam, kam potřebuje, a zároveň se nekompetentní člověk nedostane na informace, ke kterým přístup mít nemá. Moc šikovný software. Díky jeho používaní je vše jednodušší. Provoz tohoto softwaru je za velice příznivou cenu.

Michal Vyhnálek

Mountpetrol

Mountpetrol

S pomocí systému UniQ máme konečně kontrolu nad všemi poptávkami potenciálních klientů a hlavně nad tím, jak se s poptávkami dále pracuje a tím se vyvarujeme případným opomenutím na poptávku reagovat. Celkově nám tento Software zjednodušil spolupráci mezi jednotlivými zaměstnanci. Jako jejich nadřízený mám lepší kontrolu nad prací svých zaměstnanců a dokážu efektivněji využít jejich pracovní čas. Tento software mohu doporučit malé i velké firmě.

Helena Hilasová