UNiQ Emailingový systém
CZ | EN | ES

UniQ podnikový systém

Společnost UNIQ Systems, s.r.o., vyvíjí již téměř 12 let systémy CRM a ERP, pokladní, skladové, fakturační systémy, HR a docházkové systémy, kontrolní systémy a další.

Komunikace prostřednictvím E-mailingového systému UNIQ se stane jednoduchou, rychlou a efektivní. Umožní Vám například jednoduchý import e-mailových adres, jejich ukládání do skupin a v návaznosti na to i rychlé rozesílání hromadných mailů. Samozřejmostí systému je možnost nastavení libovolného počtu různých šablon či filtrů, vytvoření různých skupin příjemců, takže můžete zadávat e-mailové rozesílky dle Vašich aktuálních potřeb. Náš e-mailingový systém obsahuje také nabídku pravidelného rozesílání e-mailů v určený temín, což jistě ocení Vaši zaměstnanci například při rozesílání faktur, upomínek, aktuálních nabídek nebo třeba newsletterů apod.

E-mailingový systém funguje také v propojení s modulem Komunikace, který Vám usnadní i další formy komunikace jako je rozesílání SMS zpráv, nebo může být napojen na virtuální telefonní ústřednu nebo třeba Call Centrum.UNiQ Emailingový systém